אלון מורן

יועץ השקעות עם רישיון מאת הרשות לני"ע. אלון מביא עמו 25 שנות ניסיון לקבוצת פרסונל, והוא מהווה אוטוריטה בתחומו ומומחה לפיננסים והתחדשות עירונית. אלון הוא יועץ השקעות בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך, ובעל תואר ראשון ושני בכלכלה ומנהל עסקים. כיהן כמנהל מערכי שיווק וכמתכנן פיננסי בינלאומי. יחד עם אלישי, הקימו את קבוצת פרסונל, בית […]

אלישי להב

אלישי מביא עמו 15 שנות ניסיון לקבוצת פרסונל. בין היתר, כיהן להב כמתכנן פיננסי ופנסיוני בעל רישיון רשות שוק ההון. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומומחה לקידום מיזמי נדל"ן והתחדשות עירונית ומביא מנסיונו העתיר לחברת איתנים. יחד עם אלון, הקימו את קבוצת פרסונל, בית להשקעות חכמות.

שי שינפלד

מכהן כסמנכ"ל תפעול וכסמנכ"ל כספים בחברה. שיינפלד מביא עימו ניסיון רב בניהול מערכי כספים ותפעול, שיפור תשתיות עבודה פיננסיות, הנעה והטמעה של תהליכים ארגוניים מורכבים. בין היתר, הוא מומחה להטמעת מערכות מידע וגיוס כוח אדם בחברות נדל"ן והייטק בארץ ובחו"ל.

ברוך ( ברי) אשכנזי

למעלה מ- 25 שנות ניסיון בענף הבנקאות והפיננסים, לצד תפקידים ניהוליים רבים. ברי בעל תואר שני במינהל עסקים ומחזיק ברישיון פנסיוני מרשות שוק ההון. בוגר קורס דירקטורים מאוניברסיטת בר אילן.

מרואן אבו נעאג'

מרואן מביא עמו 25 שנות ניסיון בתכנון וביצוע פרוייקטי נדל"ן למגורים והתחדשות עירונית. הוא בוגר הטכניון, מוסמך למדעים בהנדסה אזרחית ובעל תואר שני במינהל עסקים. מרואן אמון על בדיקות ההיתכנות, דרך הליכי הרישוי ועד קידום התוכניות להיתר.

עו"ד מעוז קרן

מומחה לתחום ההתחדשות העירונית ופועל מזה כחמש שנים כיועץ משפטי בתחום. מעוז אמון על כל היבטי הליווי המשפטי של הפרוייקטים לאורך כל הדרך, בדגש על שיתופי פעולה עם גורמי המקצוע מטעם הדיירים ובתוך ועדות התכנון.

בן ירון

בן מוביל בתחום השיווק למגורים בענף הנדל"ן של ישראל מזה 18 שנה. הוא מביא עמו ניסיון רב בשיווק ומכירות נדל"ן למגורים ומסחר, בארץ ובארה"ב, ובעשור האחרון מומחה בכיר להתאמת דירות לרוכשים בפרויקטי התחדשות עירונית.

דילוג לתוכן